| 3091 |
KLY4 |
10 |
12 |
3 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3091 |
| Нік |
KLY4 |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
10 |
| Смертей |
12 |
| Убивств у голову |
3 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
629 |
| Влучань |
49 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1440 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.83 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
12 хв 47 с |
| Останнє відвідування |
16 жовтня 2026 р., 15:34 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
9 |
| Перемог за T |
8 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3092 |
4рота |
1 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3092 |
| Нік |
4рота |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
20 |
| Влучань |
7 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
164 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
3 хв 54 с |
| Останнє відвідування |
16 жовтня 2026 р., 15:30 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
3 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3093 |
POSEIDONSKIY |
1 |
3 |
0 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3093 |
| Нік |
POSEIDONSKIY |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
131 |
| Влучань |
21 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
961 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
7 хв 1 с |
| Останнє відвідування |
16 жовтня 2026 р., 21:42 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
2 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3094 |
OFF |
4 |
6 |
0 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3094 |
| Нік |
OFF |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
4 |
| Смертей |
6 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
267 |
| Влучань |
27 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
631 |
| Спроб розмінування |
2 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.67 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
8 хв 29 с |
| Останнє відвідування |
17 жовтня 2026 р., 13:22 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
7 |
| Перемог за T |
1 |
| Перемог за CT |
1 |
|
| 3095 |
Миша228 |
7 |
9 |
0 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3095 |
| Нік |
Миша228 |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
7 |
| Смертей |
9 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
170 |
| Влучань |
20 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1478 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.78 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
12 хв 53 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 20:02 |
| Заходів |
3 |
| Зіграно раундів |
9 |
| Перемог за T |
4 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3096 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
2 |
4 |
1 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3096 |
| Нік |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
2 |
| Смертей |
4 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
62 |
| Влучань |
7 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
248 |
| Спроб розмінування |
1 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.5 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
4 хв 54 с |
| Останнє відвідування |
17 жовтня 2026 р., 18:43 |
| Заходів |
2 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
4 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3097 |
n |
4 |
6 |
3 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3097 |
| Нік |
n |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
4 |
| Смертей |
6 |
| Убивств у голову |
3 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
228 |
| Влучань |
25 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
986 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.67 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
8 хв 45 с |
| Останнє відвідування |
17 жовтня 2026 р., 19:19 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
6 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
3 |
|
| 3098 |
Yagol |
4 |
6 |
1 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3098 |
| Нік |
Yagol |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
4 |
| Смертей |
6 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
113 |
| Влучань |
17 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
698 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.67 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
7 хв 25 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 01:32 |
| Заходів |
2 |
| Зіграно раундів |
8 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
2 |
|
| 3099 |
shit |
3 |
5 |
2 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3099 |
| Нік |
shit |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
3 |
| Смертей |
5 |
| Убивств у голову |
2 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
159 |
| Влучань |
19 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
817 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.6 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
5 хв 57 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 16:58 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
1 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3100 |
GSClient | cs16-monitor |
1 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3100 |
| Нік |
GSClient | cs16-monitor |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
57 |
| Влучань |
5 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
144 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
4 хв 5 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 18:10 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
3 |
| Перемог за T |
3 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3101 |
JAckson |
2 |
4 |
1 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3101 |
| Нік |
JAckson |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
2 |
| Смертей |
4 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
84 |
| Влучань |
9 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
379 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.5 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
5 хв 57 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 18:21 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3102 |
[B] K o H T p E |
10 |
12 |
4 |
M- (98)
|
| Місце в статистиці |
3102 |
| Нік |
[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (98)
|
| Убивств |
10 |
| Смертей |
12 |
| Убивств у голову |
4 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
662 |
| Влучань |
47 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1645 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.83 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
20 хв 56 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 19:48 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
11 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
6 |
|
| 3103 |
(1)[B] K o H T p E |
5 |
7 |
2 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3103 |
| Нік |
(1)[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
5 |
| Смертей |
7 |
| Убивств у голову |
2 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
127 |
| Влучань |
23 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
793 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.71 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
8 хв 55 с |
| Останнє відвідування |
18 жовтня 2026 р., 19:37 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
5 |
| Перемог за T |
3 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3104 |
GSClient | cs16-monitor |
4 |
6 |
1 |
M- (98)
|
| Місце в статистиці |
3104 |
| Нік |
GSClient | cs16-monitor |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (98)
|
| Убивств |
4 |
| Смертей |
6 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
84 |
| Влучань |
14 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
603 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.67 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
4 хв 59 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 00:18 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
11 |
| Перемог за T |
6 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3105 |
Пумба |
11 |
13 |
4 |
M (101)
|
| Місце в статистиці |
3105 |
| Нік |
Пумба |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (101)
|
| Убивств |
11 |
| Смертей |
13 |
| Убивств у голову |
4 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
447 |
| Влучань |
42 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1788 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.85 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
15 хв 45 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 12:24 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
16 |
| Перемог за T |
5 |
| Перемог за CT |
4 |
|
| 3106 |
GS Rety |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Місце в статистиці |
3106 |
| Нік |
GS Rety |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (98)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
87 |
| Влучань |
5 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
135 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
2 хв 52 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 13:38 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
3 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3107 |
[B] K o H T p E |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Місце в статистиці |
3107 |
| Нік |
[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (98)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
23 |
| Влучань |
10 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
245 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
4 хв 19 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 15:05 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
3 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3108 |
Shaytan/UA |
12 |
14 |
6 |
M (106)
|
| Місце в статистиці |
3108 |
| Нік |
Shaytan/UA |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (106)
|
| Убивств |
12 |
| Смертей |
14 |
| Убивств у голову |
6 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
334 |
| Влучань |
69 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
2753 |
| Спроб розмінування |
3 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.86 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
15 хв 26 с |
| Останнє відвідування |
21 год тому |
| Заходів |
3 |
| Зіграно раундів |
15 |
| Перемог за T |
4 |
| Перемог за CT |
2 |
|
| 3109 |
(1)[B] K o H T p E |
5 |
7 |
1 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3109 |
| Нік |
(1)[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
5 |
| Смертей |
7 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
240 |
| Влучань |
23 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
882 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.71 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
7 хв 33 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 18:08 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
6 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3110 |
ss |
1 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3110 |
| Нік |
ss |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
418 |
| Влучань |
37 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1195 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
7 хв 1 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 22:35 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
6 |
| Перемог за T |
3 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3111 |
[B] K o H T p E |
1 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3111 |
| Нік |
[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
23 |
| Влучань |
3 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
196 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
5 хв 6 с |
| Останнє відвідування |
19 жовтня 2026 р., 23:28 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3112 |
DJON |
17 |
19 |
5 |
M (107)
|
| Місце в статистиці |
3112 |
| Нік |
DJON |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (107)
|
| Убивств |
17 |
| Смертей |
19 |
| Убивств у голову |
5 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
642 |
| Влучань |
94 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
3040 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.89 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
25 хв 17 с |
| Останнє відвідування |
21 жовтня 2026 р., 10:03 |
| Заходів |
4 |
| Зіграно раундів |
29 |
| Перемог за T |
1 |
| Перемог за CT |
9 |
|
| 3113 |
[B] K o H T p E |
8 |
10 |
1 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3113 |
| Нік |
[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
8 |
| Смертей |
10 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
168 |
| Влучань |
40 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
1429 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.8 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
14 хв 5 с |
| Останнє відвідування |
20 жовтня 2026 р., 17:00 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
11 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
3 |
|
| 3114 |
*УЛАНДА* |
2 |
4 |
1 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3114 |
| Нік |
*УЛАНДА* |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
2 |
| Смертей |
4 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
46 |
| Влучань |
11 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
427 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.5 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
5 хв 18 с |
| Останнє відвідування |
20 жовтня 2026 р., 17:08 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
1 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3115 |
(2)[B] K o H T p E |
1 |
3 |
1 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3115 |
| Нік |
(2)[B] K o H T p E |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
121 |
| Влучань |
2 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
250 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
2 хв 8 с |
| Останнє відвідування |
20 жовтня 2026 р., 19:03 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
2 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3116 |
Az1SeR |
2 |
4 |
1 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3116 |
| Нік |
Az1SeR |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
2 |
| Смертей |
4 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
117 |
| Влучань |
7 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
254 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.5 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
5 хв 36 с |
| Останнє відвідування |
20 жовтня 2026 р., 20:23 |
| Заходів |
2 |
| Зіграно раундів |
4 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
0 |
|
| 3117 |
NOOR|NADI |
2 |
4 |
0 |
M (100)
|
| Місце в статистиці |
3117 |
| Нік |
NOOR|NADI |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (100)
|
| Убивств |
2 |
| Смертей |
4 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
204 |
| Влучань |
23 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
531 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.5 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
8 хв 29 с |
| Останнє відвідування |
21 жовтня 2026 р., 13:51 |
| Заходів |
1 |
| Зіграно раундів |
7 |
| Перемог за T |
3 |
| Перемог за CT |
1 |
|
| 3118 |
828 |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Місце в статистиці |
3118 |
| Нік |
828 |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (98)
|
| Убивств |
1 |
| Смертей |
3 |
| Убивств у голову |
0 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
39 |
| Влучань |
3 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
105 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.33 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
4 хв 28 с |
| Останнє відвідування |
20 год тому |
| Заходів |
2 |
| Зіграно раундів |
3 |
| Перемог за T |
2 |
| Перемог за CT |
1 |
|
| 3119 |
unnamed |
3 |
5 |
1 |
M- (99)
|
| Місце в статистиці |
3119 |
| Нік |
unnamed |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M- (99)
|
| Убивств |
3 |
| Смертей |
5 |
| Убивств у голову |
1 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
106 |
| Влучань |
9 |
| Самогубств |
0 |
| Шкода |
368 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
0 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.6 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
10 хв 38 с |
| Останнє відвідування |
22 жовтня 2026 р., 12:30 |
| Заходів |
2 |
| Зіграно раундів |
5 |
| Перемог за T |
0 |
| Перемог за CT |
2 |
|
| 3120 |
TosiK |
95 |
97 |
18 |
M (109)
|
| Місце в статистиці |
3120 |
| Нік |
TosiK |
| Steam ID |
Приховано |
| Skill |
M (109)
|
| Убивств |
95 |
| Смертей |
97 |
| Убивств у голову |
18 |
| Убивств союзників |
0 |
| Пострілів |
5872 |
| Влучань |
376 |
| Самогубств |
1 |
| Шкода |
12441 |
| Спроб розмінування |
0 |
| Розмінувань |
0 |
| Установлених бомб |
1 |
| Підірваних бомб |
0 |
| Убивства/Смерті |
0.98 |
| Убивства в голову |
|
| Атаки союзників |
|
| Точність |
|
| Час у грі |
3 год 10 хв 22 с |
| Останнє відвідування |
23 жовтня 2026 р., 20:53 |
| Заходів |
5 |
| Зіграно раундів |
109 |
| Перемог за T |
24 |
| Перемог за CT |
23 |
|